Pre vás - adventný kalendár 

01.12.2017

Blíži sa milostivý čas adventu, čas očakávania zrodenia nášho Boha, v malom dieťati - Ježiškovi, v našich srdciach. Vráťme sa do čias detstva, kedy sme už zavčas rána s radostným napätím otvárali okienka adventného kalendára...

Otvorme každý deň adventu svoje srdce Bohu i pomocou duchovného adventného kalendára. Tak duchovne spojení v radosti sa posilnime vybraným Božím Slovom, modlitbou, obetou, či dobrým skutkom.

Duchovný Adventný Kalendár

Tento kalendár je vo forme 25 "záložiek." Tieto si môžete vytlačiť, vystrihnúť a v rodine či spoločenstve niekam motivačne nalepiť, zavesiť,.. Už ako vás fantázia povedie, azda sa pridajú a inšpirujú i naši najmenší. 

Môžete sa k nemu vrátiť i cez mobil, nakoľko sú v ňom uložené linky, ktoré vás priamo presmerujú na vybranú stať zo Svätého Písma, či modlitbu. 

Skutky milosrdenstva a obety konajte v slobode každý podľa svojich síl a možností, no najmä s láskou k malému Ježiškovi. Ak sa vám niektorý deň "nepodarí," potešte sa piesňou Anjel Pána (Angelus Domini), alebo piesňou k rorátom (Rorate Caeli). 

Duchovný Adventný Kalendár spokojne šírte a napíšte nám, ako vám "duchovné adventné čokoládky" chutili :)

Toto je totiž ten, o ktorom povedal prorok Izaiáš:

"Hlas volajúceho na púšti: 

Pripravme cestu Pánovi, 

vyrovnajte mu chodníky! 


Zo Srdca Všetkým Želáme Pokojný, Radostný Advent, 

Plný Viery, Očakávania, Lásky a Zázrakov.