ProLifeOznamy

čo sa dialo - deje - bude diať

S radosťou vám oznamujeme, že od februára 2018, bude za aktivistov a podporovateľov projektu 9 mesiacov za život raz mesačne odslúžená svätá omša, v kaplnke Božského Srdca Ježišovho v Bratislavskom Prievoze.

V nedeľu 15. apríla 2018 o 16:00 zavíta do Divadla pod kostolom sv. Vincenta v Ružinove Dramaticko - spevácka skupina LÚČ, ktorá predvedie divadelnú hru "Haló tu som!" o tom čo prežíva dieťa v lone matky, až kým neuzrie svetlo sveta.

V nedeľu, 25. marca 2018 vás pozývame na Bratislavskú kalváriu, kde modlitbou krížovej cesty zahájime 3. ročník projektu 9 mesiacov za život. Krížová cesta sa začne o 15:00 hod.

Druhý ročník projektu oficiálne skončil 25. decembra 2017. Našou poslednou bodkou k projektu bola zmierna krížová cesta na kalvárií na sviatok svätých Neviniatok.
Ako i minulý rok, rezonuje v nás však silná túžba pokračovať s modlitbami a prítomnosťou na miestach našej misie aj v medziobobí (teda od 25.decembra do 25. marca, kedy sa oficiálne začne...

Máme radosť, že v spolupráci s bratmi kapucínmi v najbližšej z cyklu svätých omší za Život, ktoré sú pravidelne v prvý pondelok mesiaca slávené u Kapucínov, budeme môcť prítomným veriacim ponúknuť službu duchovnej adopcie počatého dieťaťa. Vo svätej omši chceme tiež pozvať ľudí do tretieho ročníka nášho projektu 9 mesiacov za život, ktorý sa začne...

V sobotu, 17. februára 2018 od 10:00 sa začala naša príprava pred začiatkom 3.ročníka projektu 9MZŽ. Stretli sme sa v Misijnom dome Arnolda Janssena v Bratislave - Petržalke. Duchovnú obnovu viedol páter Ján Kušnír SVD - misijný sekretár.