ProLifeOznamy

čo sa dialo - deje - bude diať

Tento koncert je organizovaný občianskym združením Fórum života v spolupráci s Radou KBS pre rodinu a hudobným zoskupením Lámačské chvály.

Povzbudení záujmom ľudí o duchovnú adopciu počatého dieťaťa, ktorú sme ponúkli na Sv. Omši Za Život v Ružinove, sme radi, že môžeme túto službu počatým deťom predstaviť v utorok, 10. októbra o 18:30 na sv. omši, v kostole Sedembolestnej Panny Márie, v Petržalke.

Najbližšia spoločná pobožnosť aktivistov 9MZŽ sa koná v sobotu 7. októbra 2017. Svätá omša bude v Kaplnke Matky Ustavičnej Pomoci v detskej nemocnici Kramáre o 10:00. Tu sa budeme modliť aj svätý ruženec s rozjímaniami.

Tešíme sa, že v mesiaci október, ktorý je mesiacom ruženca i misií, bude vrámci projektu 9MZŽ prebiehať zasvätenie miest našej misie Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie a to na celom Slovensku.

Priatelia, v stredu, 4. októbra 2017 o 18:00 vás pozývame na svätú omšu v kostole sv. Vincenta de Paul v Ružinove, ktorá bude, spolu s adoráciou, duchovnou prípravou k zasväteniu miest našej misie Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie.

Každý prvý pondelok v mesiaci sa budú u Kapucínov o 17:00 hod. konať pravidelné mesačné sväté omše ZA ŽIVOT! Vždy nová téma, nový hosť, vaše úmysly i požehnanie prítomných tehotných mamičiek.